Implantológia

Keď zlyhajú všetky preventívne a záchovné metódy a napriek všetkej snahe pacient o zub príde neznamená to, že už navždy bude mať štrbavý úsmev. Vďaka moderným technológiám, ktoré v ambulanciách Zubár – Pro využívame vieme pacientovi plnohodnotne zub nahradiť.

Medzi úkony implantológie v našej ambulancii patria:

  • implantáty
  • „zuby na počkanie“ – All on 6, All on 4
  • miniimplantáty – fixácia vyberateľnej náhrady
  • augmentácia kosti

Problematika implantológie je pomerne široká. V našej ambulancii pacientom ponúkame riešenia na mieru práve podľa ich situácie v ústnej dutine. Neváhajte si pozrieť naše videá, v ktorých doktor Borodavko ponúka dôležité informácie pre všetkých, ktorí uvažujú nad zavedením implantátu.

Priebeh konzultácie pred implantáciou

Bez konzultácie a priameho pohľadu na stav vo vašej ústnej dutine nie je možné stanoviť a navrhnúť žiadne riešenie. Pripravili sme pre vás video s našim pacientom, ktorý sa opýtal za vás na najčastejšie otázky, ktoré počas takej konzultácie odoznejú.

Riadená implantácia pomocou 3D technológie

Implantácia riadená pomocou 3D technológie je najmodernejšou metódou zavádzania zubného implantátu. Je maximálne presná, šetrná a komfortná. Ako prebieha? Vypočujte si vo videu doktora Borodavka, ktorý vám v ňom o tejto implantácii povie viac.

Zubné implantáty – dokonalá náhrada chýbajúcich zubov

Pre implantáciu zubného implantátu neexistuje žiadne vekové obmedzenie. Titán, z ktorého sú implantáty vyrobené, patrí k materiálom najlepšie prijímaným ľudským telom, a preto sa používa v celej medicíne, nielen v stomatológii.

Miniimplantáty

Atrofia alveolárneho hrebeňa čeľuste po strate zubov je bežným nálezom. Rozsiahla atrofia je často príčinou straty stability snímateľných náhrad. Následné ošetrenie celkovou snímateľnou náhradou býva problematické a funkcia a retencia náhrady je slabá. Komfort pacienta sa výrazne znižuje.

Cenník úkonov v implantológii

Navigačná šablóna pre zavedenie implantátu – 100€

Zavedenie implantátu – od 700 €

Vhojovací valček – 50 €

Korunka na implantát plus nadst. abutment – od 550€

3D CT Tomografická snímka – 65€

Orientačná finálna cena za zavedenie 1ks implantátu – od 1200€

Zverte sa do rúk profesionálov!