Služby

Stomatologická chirurgia a Implantológia

Odborníci ambulancie Zubár-Pro vykonávajú extrakcie zubov, resekcie koreňového hrotu, chirurgické parodontálne terapie. Chceme, aby bol Váš úsmev krásny a maximálne prirodzený a aby ste si boli ním istí. Preto poskytujeme zavedenie implantátov, ktoré spĺňajú vyššie funkčné a estetické požiadavky — Ankylos (Nemecko), MIS (Nemecko) aj Miniimplantov.

Estetická protetická stomatológia a systém CEREC

Úlohou súčasnej stomatológie nie je len udržiavanie zdravia, ale samozrejme aj krása a harmónia úsmevu. V ambulancii Zubár-Pro radi ponúkame dnešné technológie estetickej protetickej stomatológie: — bielenie zubov; — estetické fazety; — obnova poškodeného zubu porcelánovou výplnou Inlay, Onlay, Overlay; — fixné náhrady (korunky a mostíky), celokeramika a zirkónoxid (bez prítomnosti kovu) a kovokeramika; — protetické ošetrenia kombinované s implantátmi; — dlahy proti bruxizmu (škrípaniu zubov); — snímatelné náhrady. Vďaka modernej technológie poskytujeme našim pacientom vizualizáciu nového úsmevu na počítači pomocou Digital Smile Design (DSD).

Záchovná stomatológia

Chceme, aby Vaša návšteva zubára bola vždy čo najefektívnejšia. Preto Vám ponúkame všetky druhy zubných ošetrení ako korigovanie defektov zubov plombami, ošetrenie koreňových kanálikov, koreňových výplní, ale aj prevenciu v podobe pečatenia a podpory ústnej hygieny. V našej klinike využívame najnovšie výplňové dentálne materiály — fotokompozity, skloionomérne cementy. Nepoužívame amalgám.

Strojová endodoncia

Používame najmodernejšie technológie pre ošetrenie koreňových kanálikov pomocou apexlokátora a pod kontrolou röntgenového prístroja. V našej klinike používame endomotor — programovateľné zariadenie na opracovávanie koreňových kanálikov. Naši odborníci dobre ovládajú techniku plnenia koreňových kanálikov 3D technológiou. Každá endodoncia je vykonaná pod zubným mikroskopom.

Prvé vyšetrenie zubára

V našej stomatologickej ambulancii môžete získať vstupné komplexné vyšetrenie zubného lekára, ktorý udrží Vaše zuby živé a zdravé. Moderné diagnostické zariadenia inštalované v našej klinike pre počítačovú diagnostiku umožňujú presne urciť problém a vyriešit ho rýchlo ešte vo formatívnej fáze. Podľa výsledkov prieskumu urobíme pre Vás individuálny liečebný plán. V tomto prípade bude liečba naozaj účinná.

Zubná hygiena

Vieme, že zubná prevencia je dôležitá. Preto Vám ponúkame profesionálnu starostlivosť o zdravie Vašich zubov a ďasien: odstránenie zubného kameňa a povlakov z povrchu zubov v najneprístupnejších miestach ultrazvukom, pieskovanie zubov a odstránenie zafarbenia zubov pomocou Air Flow, fluoridáciu. V našej ambulancii ponúkame komplexné poradenstvo predvedenia správnej techniky čistenia zubov, individuálne odporúčanie zubnej kefky, dentálne nite atď.

Anestézia

Súčasné zubné anestézie umožňujú zbaviť pacienta od bolesti počas lekárskeho zákroku pre jeho pohodlie. Preto v ambulancii Zubar-Pro poskytujeme bezbolestné ošetrenie a používame najlepšie lieky, osvedčené praxou: slizničnú anestéziu, lokálnu anestéziu, rajský plyn Entonox, celkovú anestéziu.

Parodontologická stomatológia

Zverte Vaše ďasná skutočným profesionálom. Aby bol Vaš úsmev krásny a prirodzený, odborníci Zubár-Pro poskytujú širokú škálu efektívnych metód liečby a prevencie paradentózy: ošetrenie zapálených medzizubných papíl, ošetrenie akútnych a chronických zápalov ďasien, ošetrenie závesného aparátu zubov a parodontálnych vačkov.