Služby

Záchovná stomatológia

Nie len krásne, ale aj zdravé

Vaše vlastné zuby sú to najlepšie čo máte! Preto sa v našej klinike snažíme robiť maximum pre zachovanie vašich vlastných zubov. Ponúkame korigovanie defektov, ošetrenie zubných kazov a koreňových kanálikov, ale aj prevenciu. Používame moderné, vysokoestetické výplňové materiály bez použitia amalgámu.

Profesionálna dentálna hygiena

Čisté zuby sa nekazia

V našich ambulanciách môžete absolvovať profesionálnu hygienu pozostávajúcu z odstránenia zubného kameňa a povlakov prostredníctvom ultrazvuku, pieskovania AirFlow a fluoridácie. Rovnako tak vám radi ukážeme, ako si správne čistiť zuby, aby ste si ich zachovali zdravé a silné.

Implantológia

Nenecháme vás bez zubov

V ambulancii Zubár – Pro vám pomôžeme aj keď už nakoniec o zuby prídete. Poskytujeme zavádzanie implantátov a miniimplantátov, ktoré spĺňajú vysoké funkčné a estetické požiadavky. Pracujeme s nemeckými značkami Ankylos a MIS.

Stomatologická chirurchia

Zbavíme vás trápenia s osmičkou

Naši špičkoví odborníci prevádzajú v klinike aj extrakcie zubov, resekcie či chirurgické parodontálne terapie.

Strojová endodoncia

Vytrhnutie je posledná možnosť

Používame najmodernejšie technológie pre ošetrenie koreňových kanálikov pomocou apexlokátora a pod kontrolou röntgenového prístroja. V našej klinike používame endomotor — programovateľné zariadenie na opracovávanie koreňových kanálikov. Naši odborníci dobre ovládajú techniku plnenia koreňových kanálikov 3D technológiou. Každá endodoncia je vykonaná pod zubným mikroskopom.

Protetické práce

Korunka aj na počkanie.

Vieme, že zuby nie sú iba o zdraví, ale aj o estetike. Ponúkame vám bohaté riešenia na obnovu vášho krásneho úsmevu. Estetické fazety, porcelánové výplne, celokeramické náhrady (korunky a mostíky) aj kombinácie s implantátmi. Vďaka moderným technológiam Digital Smile Design vám dokážeme váš nový úsmev navizualizovať a ukázať skôr, ako sa pustíme do práce.

Systém CEREC

3D plánovaná implantácia zubov

Najmodernejší systém implantácie pomocou 3D plánovania poskytuje najvyšší štandard a vysokú úspešnosť zákroku.

Parodontologická stomatológia

Aj o ďasná sa treba starať

Aby bol Vaš úsmev krásny a prirodzený, odborníci Zubár-Pro poskytujú širokú škálu efektívnych metód liečby a prevencie paradentózy: ošetrenie zapálených medzizubných papíl, ošetrenie akútnych a chronických zápalov ďasien, ošetrenie závesného aparátu zubov a parodontálnych vačkov.

Zverte sa do rúk profesionálov!

Rezervujte si termín svojej návštevy ešte dnes a navštívte našu kliniku.